11 Ağustos 2017

Hakkımızda

Hakkımızda

Antalya Boya Badana

Antalya Badana Ustası
Antalya Boya Badana, konusunda uzman personeli ile çalışmak her zaman sizin için zaman ve paradan tasarruf demektir. Senelerdir piyasada bulunmamız ve bitirdiğimiz sayısız projelerimizin verdiği tecrübe ve referanslarımız sayesinde güvenle  çalışabaileceğinz bir firmayız. Profesyonel işçilik ve uygun fiyat için bizimle irtibata geçin rahat edin.

Antalya Boya Badana Ustası
Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz ile ister büyük ölçekli isterse de küçük ölçekli işlerinizde  tüm boya işlerini itinalı bir şekilde yapmakta, binaların dış cephe boya işleri konusunda da ekonomik hizmetler sunmaktadır. Bölme duvar, alçıpan uygulamaları, kartonpiyer kemer, asma tavan boya ve badana hizmetlerimizle mekana değer katan kusursuz işler yapıyoruz. Kişiye ve mekana özel projelerimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.

Antalya Boya Badana

Antalya Yapı Dekorasyon

Antalya’ nın tüm bölgelerinde aktif olarak boya işlerini yürütmekteyiz.Antalya boya ustası, Antalya boya dekorasyon, Antalya Boyacı ustası, Antalya Boya Ustası gibi aramalarda da bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik ve anahtar teslim işçilik yapmaktadır.  Dış mekan boyama, iç mekan boyama, Boya Ustası, boyacı, sedef boya, yağlı boya, subazlı boya, italyan boya

Ev veya işyerinizin duvarların, tavanın, balkonların artık boyanma vakti geldiğini düşünüyorsanız, boyanacak yerin durumuna göre yağlı boya, parlak boya, yarımat boya, mat boya veya plastik boya ile 1. kalitede boyanmasını istiyorsanız bir telefonunuz yeterlidir…

Boya Badana konusunda kendini kanıtlamış Antalya Yapı Dekorasyon yapı piyasasına hakim işin severek yapan usta ve ustalar ile çalışmaktadır.

İş Planımız

Antalya Yapı Dekorasyon, olarak görüşmemiz sonucunda işlemin yapılacağı yerde buluşup ön keşif yaptıktan sonra kullanılacak malzemeler hakkında bilgi veriyoruz, tadilat veya alçı yapılması gereken yerleri belirliyoruz.

Zaman Belirlenmesi…

İşe ne zaman başlanacağı ve ne zaman teslim edileceği belirlenir. Dediğimiz günde gelir işe başlarız..

Nasıl Çalışıyoruz..

Öncelikle temiz çalışmak prensibimizdir. Müşterinin tüm eşyalarını ve perdelerini söküyoruz. Laminant parke pervazlarını maskeleme bantı (kağıt bant) ile bantlıyoruz. Ev veya işyeri içinde tadilat veya boyama ile oluşabilecek hasarların hepsini engelliyoruz.

Aras Dekorasyon 2000 yılında boya badana, stropiyer, kartonpiyer, alçı, alçıpan, asma tavan, yağlı boya, silikonlu boya, plastik boya, duvar kağıdı, saten boya, dış-iç mantolama hizmeti vermek üzere Antalya da kuruldu faaliyetlerini Antalya genelinde devam ettirmektedir.Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere Aras Dekorasyon ekibi olarak gece gündüz çalışan ve güzel yapı üreten bir dekorasyon ekibidir. Bir çok dekorasyon ekibi vardır ama herkes kendi işinde ustadır biz de Aras Dekorasyon ekibi olarak işimizi son derece temiz,pratik ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Aras Dekorasyon boya badana, stropiyer, kartonpiyer, alçı, alçıpan, asma tavan, yağlı boya, silikonlu boya, plastik boya, duvar kağıdı, saten boya dan her türlü tadilat ve dış-iç mantolama ya kadar bilgi tecrübe ve deneyime sahip usta ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmetinizdeyiz.

Uygun fiyata yüksek kalite sloganıyla garantili iş anlayışımızla sınırsız hizmet vermekteyiz.

Sektör hizmetimiz; boya badana, stropiyer, kartonpiyer, alçı, alçıpan, asma tavan, yağlı boya, silikonlu boya, plastik boya, duvar kağıdı, saten boya, dış-iç mantolama yapılmaktadır.İlk işimiz çok para kazanmak değil müşterimize nasıl bir hizmet ve nasıl saygı ilkeleri doğrultusunda çalıştığımız ekibimizdir.Her zaman hizmetimiz müşteri memnuniyeti olmaktır ve devam edecektir.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

ARAS DEKORASYON ailesi olarak yaptığımız hizmetleri en iyi şekilde sunmak ve müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

HEDEFLERİMİZ

ARAS DEKORASYON hizmetimizin gerektirdiği sorunları hiçbir olumsuz koşula bağlanmaksızın en iyi hizmetimizi sunmaktır.

Call Now Button